Na Kontaktoni

Lorem ipsum dolor sit amet

Lokacioni

Rruga Muharrem Fejza, Banesat e Royalit Nr 8 Kati Përdhes

Email adresa

info@neuroshkenca.com

Orari

Monday to Saturday 8 am - 6pm
Sunday 11am - 4pm

Numri

(+383) 48 43 33 23

Na dërgoni një mesazh

Plotësoni formularin e kontaktit dhe ne do t’ju kontaktojmë me email.

Të fundit nga shoqata

Maecenas interdum lorem eleifend orci aliquam mollis. Aliquam non rhoncus magna aliquet tincidunt enimut commodo feugiat aecenas.